Αγίασμα, Δήμου Νέστου, (Καβάλα-Ξάνθη) Ελλάδα

Περιγραφή:

Ζητούνται υπάλληλοι για άμεση πρόσληψη για την στελέχωση του τμήματος τηλεφωνικών πωλήσεων στην ευρύτερη περιοχή Ξάνθης και Καβάλας.

H θέση αφορά εργασία με φυσική παρουσία στις εγκαταστάσεις μας, για 4ωρη ή 6ωρη πενθήμερη, πρωινή απασχόληση με σταθερό μισθό και bonus.

Αρμοδιότητες:

  • Κύριες αρμοδιότητες της θέσης είναι η τηλεφωνική προώθηση προϊόντων ενέργειας και τηλεπικοινωνιών.

Προσόντα:

  • Άριστη χρήση της ελληνικής γλώσσας
  • Συνέπεια, Επαγγελματισμός,
  • Υπευθυνότητα & Ομαδικότητα
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης Η/Υ
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες

Παρέχονται:

  • Άμεση πρόσληψη με ασφάλιση και σταθερό μηνιαίο μισθό
  • BONUS επίτευξης στόχων
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Διαρκή εκπαίδευση

Η μετακίνηση από Καβάλα, Ξάνθη και πέριξ πραγματοποιείται με μέριμνα της εταιρίας.

Εκδήλωση ενδιαφέροντος

  • Είσαι επικοινωνιακό άτομο με όρεξη για δουλειά;
  • Θεωρείς βασικό να εργάζεσαι σε σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον με προοπτικές εξέλιξης και BONUS επίτευξης στόχων;

Σε όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια με βάση τον κανονισμό Ε.Ε. 2016/679, GDPR και γενικώς τη νομοθεσία περί προστασίας προσωπικών δεδομένων.